POLSKI

 

Dr. Ron Kadir Laboratories poszukuje dystrybutora profesjonalnych produktów do pielęgnacji skóry w Polsce.


Dr. Ron Kadir Laboratories Ltd. (Laboratoria Dr Rona Kadira, Sp. z o.o.) jest producentem zaawansowanych innowacyjnych produktów do pielęgnacji skóry popartych ponad 50-letnim doświadczeniem w tworzeniu kosmetyków. Jesteśmy wiodącą firmą na rynku profesjonalnych produktów do pielęgnacji skóry w Izraelu. Działamy również na terenie Rosji, Ukrainy, Rumunii oraz w innych państwach.
W firmie Dr. Ron Kadir Laboratories opracowujemy oraz tworzymy nasze produkty zgodnie z zapotrzebowaniem i standardami jakościowymi kosmetyczek najwyższej klasy. Spółka posiada certyfikaty ISO 9001/2008 oraz ISO 22716 (GMP).
Właścicielem i dyrektorem firmy jest dr Ron Kadir, który w 1987 r. uzyskał doktorat na Uniwersytecie Tel Awiwu za badania z zakresu przenikalności skóry.
Dr Kadir prowadził projekty badawcze na uniwersytetach w Leiden (Niderlandy) i Bradford, we współpracy z przemysłem farmaceutycznym, z zakresu transdermalnego przenikania leków, oraz opublikował wiele prac naukowych.  

Poszukujemy firmy działającej obecnie na polskim rynku profesjonalnych produktów do pielęgnacji skóry, która posiada znaczną liczbę klientów (kosmetyczki, salony urody oraz spa).

 

Dr. Ron Kadir Laboratories Ltd.
Opracowywanie i tworzenie produktów do pielęgnacji skóry

P.O.Box 8145 New Ind. Estate, Netanya 42293
www.dr-kadir.com

Orly Zamberg 

Manager ds. Szkoleń i Marketingu
Samberg@netvision.net.il
+972-(0)-523467078

 

Dr Ron Kadir - Prezes

ron.kadir@dr-kadir.co.il

 

 

Jump to page content