ני-קולגן

 

                    
סידרת ניו- קולגן 

                                                                             

ניו-קולגן, סידרת אנטי-אג'ינג עם פפטידים ביו-מימטיים.

פפטידים ביו-מימטיים הם חלבונים קטנים הבנויים ממספר קטן של חומצות אמינו (בדרך כלל 3-6 ). ברוב המקרים הפפטידים האלו קשורים למולקולה שומנית על מנת לשפר את החדירה לעור ואת הזמינות הביולוגית.
חומרים אלו החלו להופיע בתדירות הולכת וגוברת בחמש השנים האחרונות הודות להתקדמות שחלה בתחום הביוטכנולוגיה.
כאשר הפפטידים האלו נספגים ברקמה הם משתלבים בתהליכי התקשורת בין התאים (למשל על ידי הפעלת ציטוקינים מסוימים)  ויכולים לעורר סיגנלים לתהליכי תיקון ושחזור כמו סינתזה של קולגן וחלבונים סטרוקטורלים אחרים התומכים במבנה התלת מימדי של העור.

הפפטידים הביו-מימטיים במוצרי סידרת ניו-קולגן הם:

מטריקסיל:   (palmitoyl pentapeptide-3 ) או  "מיקרו-קןלגן"  הוא פפטיד הבנוי מרצף של 5 חומצות אמינו. פפטיד זה הראה בתרביות רקמה ובביופסיות עור עליה בסינתזה של קולגן I , של  וקולגן IV   ושל גליקוזאמינוגליקנים. ניסויים קליניים הראו שיפור במבנה המטריקס בדרמיס, שיפור בעובי העור וכן בעומק הקמטים, נפח הקמטים וצפיפות הקמטים.

דרמקסיל: (Palmitoyl Oligopeptide)  עבודות קליניות הראו שיפור משמעותי בפרמטרים טופוגרפיים בעור.  פפטיד זה שייך לקבוצת פפטידים הנקראים matrikines   שהם בעצם פרגמנטים (מקטעים) של חלבונים סטרוקטורלים ונוכחותם בריקמה מעוררת סיגנל לתהליכי תיקון ושחזור. רצף זה של חומצות אמינו הוא פרגמנט של אלסטין.

פפטידים אלו וחומרים פעילים נוספים הופכים סידרה זו של תכשירים לסידרת אנטי-אג'ינג מודרנית מהשורה הראשונה.


מוצרי הסידרה:

 

קרם מזין ניו-קולגן לעור יבש:
מכיל ריכוז אפקטיבי של מטריקסיל וכן בתא גלוקן - חומר בעל אפקט מוכח בצמצום קמטים. חומרים פעילים נוספים: פנטנול, סקוולן ואלנטואין.


 

קרם לחות ניו-קולגן לעור נורמלי-יבש :


הקרם מכיל ריכוז אפקטיבי של פפטיד ביו-מימטי (מטריקסיל) , חומצה היאלורונית, מסנני קרינה וחומרים פעילים נוספים.  

ניו- קולגן סרום:
טכנולוגיה מתקדמת של תחליבים מתבטאת כאן במירקם חלק וקטיפתי במיוחד.
התכשיר מכיל ריכוז גבוה של "מיקרו-קולגן" (מטריקסיל) וכן חומרי לחות יעילים ואלנטואין לחידוש הריקמה. הסרום נספג מיד, הוא אינו שומני ומומלץ להשתמש בו מתחת לקרם לחות או מזין.

ניו-קולאגן  קרם עיניים:
קרם בעל מרקם עדין ומלטף באופן מיוחד, אינו שומני מדי והוא מתאים לסוגי עור רבים.       
הקרם מכיל  "דרמקסיל". ניסוי קליני שנערך במשך 56 יום בהשתתפות 24 נשים בגילאים 42-66 הראה שיפור ניכר במצב הקמטים. בנוסף לכך התכשיר מכיל צרמידים לשיפור כושרו של האפידרמיס בשמירת לחות, ויטמין E , פנטנול  ותמצית בוטשר ברום  (Butcher's Broom ) המכילה פלבונואידים וספונינים לחיזוק כלי הדם הקפילרים בריקמה, לשיפור זרימת הדם, להפחתת הנפיחות והבהרת העור.

 
 BEFORE TREATMENT  

 לפני השימוש                                     לאחר שימוש של 56 יום בקרם עם "דרמקסיל"

 

     
     לפני השימוש

לאחר שימוש של שישה חודשים בקרם עם מטריקסיל"

 

עבור לתוכן העמוד