גולד מטריקס

   

 

GOLD MATRIX
גולד מטריקס


בניגוד לאפידרמיס שהוא ריקמת תאים צפופה , הדרמיס הוא בעיקרו מטריקס חוץ תאי  (extra cellular matrix ) המורכב מסיבים אלסטיים השרויים בתוך ג'ל סמיך של פוליסכרידים (proteoglycans).

מרכיבי המטריקס (קולגן, אלסטין, חומצה היאלורונית ועוד)  מיוצרים  על ידי פיברובלסטים (תאי ריקמת חיבור השקועים בתוך המטריקס החוץ תאי).
תהליכי ההזדקנות במטריקס הם ההרסניים ביותר למרקם העור שכן מרכיבי המטריקס תומכים במבנה התלת ממדי של העור. פירוק מרכיבי המטריקס זו הסיבה הישירה לאבדן האלסטיות ולהיווצרות קמטים.


קבוצה של כ-20 אנזימים הנקראים MMP’S  (Matrix Metallo Proteinases) מתמחים בפירוק מרכיבי המטריקס.  פירוק איטי של מרכיבים אלה הוא חיוני לשם בניה מחודשת של הדרמיס. בעור המתבגר בהשפעת גורמים פנימיים כמו תהליכים דלקתיים כרוניים וגורמים סביבתיים (בעיקר קרינת UV) מופר האיזון בין רמת האנזימים האלו לבין המעכבים שלהם דבר שגורם לפעילות יתר של MMP’S ומכאן פירוק מסיבי של מרכיבי המטריקס. התוצאה היא  יצירת קמטים ואובדן האלסטיות של העור.

סדרת גולד מטריקס היא גרסה משודרגת של סדרת מטריקס קאר (מסכת הזהב נותרה ללא כל שינוי). המוצרים בסדרת גולד מטריקס מכילים מגוון חומרים פעילים מהשורה הראשונה המיועדים להגן על העור ולמתן את הנזקים הנגרמים לריקמה כתוצאה מגורמים פנימיים וגורמים סביבתיים המאיצים תהליכי הזדקנות בעור.

 

מוצרי הסדרה:

 

קרם לחות גולד מטריקס לעור נורמלי יבש:
קרם בעל מרקם קל ונעים. מכיל מיץ רימונים בעל פעילות אנטיאוקסידנטית חזקה להגנה על העור מפני נזקי רדיקלים חופשיים. מכיל תרכובת יחודית של ויטמי C לחידוש העור, עיכוב MMP’S  (החומר הראה יעילות גבוהה בעיכוב MMP-2 ו- MMP-9 ) ואיזון אחידות גוון. הקרם מכיל חומצה היאלורונית לאיזון רמת הלחות בעור וכן שילוב של מסנני קרינה בדרגת הגנה 15 SPF . התכשיר עומד בתקן האירופי ובתקן הישראלי 2014 להגנה מפני קרינת UV-A . 
 

   

קרם מזין גולד מטריקס לעור נורמלי יבש:
הקרם הוא בעל מרקם נעים,  מכיל ניאצין אמיד. לניאצין אמיד יש מגוון רחב של אפקטים מועילים לעור: תמיכה בתהליך ההתמיינות (דיפרנציאציה) של השכבה הקרנית, זירוז הסינתזה של הליפידים (צרמידים) באפידרמיס וחיזוק משמעותי של המחסום העורי. ניאצין אמיד מחיש את חידוש הקולגן בדרמיס ומסייע באחידות גוון העור על ידי עיכוב המעבר של מלאנוזומים לתאי האפידרמיס (מלאנוזומים הם האברונים בתא האחראים לייצור, איחסון והעברה של הפיגמנט מלאנין).
בנוסף, הקרם מכיל תמצית קינואה מיוחדת אשר הראתה עיכוב האנזימים ההרסניים מקבוצת MMP  וכן תמיכה בנימים הקפילריים.
התכשיר מכיל גם מיץ רימונים וונגזרת ייחודית של יטמין C .

 

 

גולד מטריקס סרום לעור נורמלי יבש:
תכשיר בעל מרקם קטיפתי, מכיל תמצית של קליפת צמח המגנוליה. מגנוליה הוא צמח מרפא השייך לרפואה הסינית. קליפת המגנוליה מכילה חומרים בעלי השפעה מרגיעה על הרקמה. 

תהליכים דלקתיים כרוניים הם גורמים מרכזיים ביותר בהזדקנות העור בעיקר בגלל יצירת רדיקלים חופשיים. תמצית מגנוליה מגנה על העור, מנטרלת גורמי הזדקנות פנימיים ומפחיתה את אדמומיות העור.

התכשיר מכיל גם מיץ רימונים וונגזרת ייחודית של יטמין C .  

 

גולד מטריקס מסכת זהב לעור נורמלי יבש:
מסכה בעלת מרקם עשיר ותכולה של מרכיבים שומניים מזינים כמו חמאת שיאה, שמן נבט חיטה ושמן אבוקדו. המסכה מכילה גם מיץ רימונים וויטמין E ומעניקה לעור הזנה, לחות ומסייעת לאחידות בגוון העור. למסכה גוון זהב מבריק ומרשים.

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד