דיפריסטור

 

 

 דיפ ריסטור אקטיב טריטמנט

 

תהליכי ההזדקנות בעור מאופיינים בירידת עובי העור, בהופעת קמטים, היפרפיגמנטציות, אובדן הגמישות, פחות מיצוק וירידה בתכולת הלחות.
דיפ ריסטור היא סדרה ש,תוכננה  להשגת תוצאות. היא פותחה במיוחד  לשיקום העור המתבגר. הסדרה מבוססת על שילוב  ייחודי של חומרים פעילים בעלי פעילות מוכחת לטיפול בתופעות הקשורות בתהליכי ההזדקנות בעור ובפוטו-אייג'ינג במיוחד: חומצות אלפא ובתא הידרוקסי, ויטמין C  , קואנזים 10Q   , רטינול, פפטידים ביו-מימטיים ועוד.


 חומצות אלפא ובתא הידרוקסי-  מזרזות את חידוש האפידרמיס ומשפרות את תפקודו של המחסום העורי (השכבה הקרנית של העור) בהפחתת קצב אידי הלחות מהעור, כך שחומצות אלו הן חומרי לחות יעילים במיוחד.                                                       לחומצות אלפא ובתא הידרוקסי  פעילות אנטי-אג'ינג חזקה של מיתון מראה הקמטים על ידי שיפור איכות הסיבים האלסטיים בדרמיס. חומצות אלו גם מסייעות לאחידות גוון העור ולהבהרה.

 

ויטמין  C - התכשירים מכילים נגזרת יציבה של ויטמין C                                         (VC-IP - Ascorbyl Tetraisopalmitate) נגזרת משופרת זו של ויטמין C  היא מסיסת שמן (בניגוד לויטמין C רגיל) ולכן נספגת לעור בצורה טובה יותר.  VC-IP הוא אנטיאוקסידנט יעיל המרגיע את העור, מעורר תהליכי שחזור ברקמה ומגביר את קצב החידוש של של מרכיבים חיוניים כמו קולגן וגליקוזאמינוגליקנים. לחומר זה גם פעילות של הבהרה וליחוח.


קו-אנזים   Q10 - אנטי-אוקסידנט פעיל המגן על ממברנות התאים מפני רדיקלים חופשיים ומאפשר את פעילותן התקינה. קו-אנזים Q10 קשור בתהליכי הפקת האנרגיה בתאים ולכן מגביר את הויטליות של הרקמה. קו-אנזים Q10 מגן על קולגן וחלבונים נוספים התומכים את מבנה העור על ידי עיכוב פעילותם המזיקה של אנזימים מסוג MMP.

רטינול- רטינול מווסט את קצב התחדשות האפידרמיס, תהליך המתחיל בשכבת התאים הבזאלית ומסתיים ביצירת השכבה הקרנית החיצונית  (stratum corneum).
לרטינול ישנה גם פעילות חשובה בשכבות עמוקות יותר (בדרמיס) שם הוא מזרז תהליכי שיקום ותיקון של הסיבים האלסטיים. הפעילות של רטינול בהבהרת פיגמנטציות קשורה ככל הנראה בוויסות קצב התחדשות הרקמה.

 


מוצרי הסידרה:

 

דיפ ריסטור קרם הזנה  פעיל:
הקרם מכיל שילוב ייחודי של חומרים פעילים:
1. חומצה גליקולית                                                                                                       

2. חומצה מלית                                                                                                    

 3. ויטמין C
4. קואנזים Q10
השילוב היחודי של החומרים הפעילים האלו ביחד עם חומרים מזינים כמו שמן חוחובה וויטמין E יוצרים  אפקט משקם יעיל במיוחד על העור המתבגר.

דיפ ריסטור קרם יום פעיל:
הקרם מיועד לשימור והשלמה של הטיפול במשך היום. התכשיר מספק הגנה יעילה מקרינת השמש: פקטור הגנה 15.

התכשיר מכיל  5% חומצות אלפא ובתא הידרוקסי : חומצה גחיקולית, חומצה לקטית, חומצה מלית וחומצה סליצילית בשילוב עם  ויטמין  E , ויטמין C,  רטינול  וקו-אנזים Q10 להשלמת הטיפול המשקם.

 

דיפ ריסטור סרום אומגה-3:
הסרום מיועד להזנת העור, להרגעה ולהשלמת האפקט המשקם. התכשיר הוא בעל מרקם עשיר ומכיל חומצות שומן מסוג אומגה- 3 . חומצות שומן אומגה-3 קשורות במיתון של תהליכים דלקתיים ברקמה.
הסרום מכיל מרכיבים מרגיעים על בסיס שיבולת שועל (סימקלמין)  ופפטיד ביו-מימטי (דרמקסיל) לחידוש הסיבים האלסטיים ומיתון קמטים. אפקט הליחוח מוגבר על ידי פנטנול וויטמין E.

 

דיפ ריסטור מסכה לקטית:
מסכה רכה במרקם קרם שאינה מתייבשת. מכילה חומצה לקטית, ויטמין C, ויטמין E ושמן חוחובה.  המסכה מכילה גם תמצית שיבולת שועל ואלואה ורה לאפקט הרגעה. למסכה אפקט הבהרה, הזנה, הרגעה, ליחוח ומיצוק.


דיפ ריסטור קרם יום הידרוקסי-רטינול לעור שמן ובעייתי:
השילוב של חומצות אלפא ובתא הידרוקסי עם רטינול הוא יעיל מאוד בטיפול בעור בעייתי. התכשיר מכיל  5% חומצות אלפא ובתא הידרוקסי : חומצה גחיקולית, חומצה לקטית, חומצה מלית וחומצה סליצילית.  הקרם מכיל גם חומרי ליחוח ומסנני קרינה  (15SPF) .

דיפ ריסטור סרום פעיל לאיזור העיניים 

 

הסרום הוא בעל מרקם עשיר ונעים באופן מיוחד. הוא מכיל תמצית קינואה מיוחדת (Adipoless) אשר הראתה (בניסויים קליניים) הפחתה משמעותית של עיגולים שחורים מתחת לעיניים. נמצא כי התמצית מגנה על הנימים הקפילריים בפני פגעי הסביבה. הסרום מכיל גם תמצית של קליפת צמח המגנוליה. מגנוליה הוא צמח מרפא השייך לרפואה הסינית. קליפת המגנוליה מכילה שני חומרים בעלי השפעה המנטרלת גורמי הזדקנות פנימיים ומפחיתה את אדמומיות העור. בנוסף, הסרום מכיל חומצה היאלורונית במשקל מולקולרי נמוך, דור חדש של חומרי לחות, אשר מסייע לעור לשמור על רמת לחות אופטימלית ומשפר את מיצוק העור.


עבור לתוכן העמוד